16 Ocak 2015
16 Ocak 2015,
 1

Balıkesir Ayvalık’ın Küçükköy beldesi sınırları içerisinde yer alan tatil beldesi Sarımsaklı 7’den 70’e herkes için görülmeye değer yerlerden bir tanesidir. Doğadaki gerçek tadı almaya 7’den 70’e herkesin hakkı vardır.

cocuklu-ailelerle-tatil

Yaz gelip tatil sezonu geldiğinde çocuklu aileler için tatil yapmak biraz düşündürücü ve geniş araştırma gerektiren bir iş hâline dönmektedir. Sarımsaklı beldesi çocuklu aileler için tam bir biçilmiş kaftandır desek yeridir. Bu şirin beldede, denizin ve bölgenin sakinliği, aile tatilinizin huzurlu geçmesinde başrol oynayacaktır.

Sarımsaklı’da bulunan at çiftliğine giderek çocuklarınızla keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Sarımsaklı tatil beldesi, sahilinin güvenli, denizinin temiz ve yosunsuz olması sayesinde çocuklarına yüzme öğretmek isteyenler veya çocuklarının güvenli bir yerde yüzmesini isteyenler için tam uygun bir yerdir. Ailenizle beraber deniz kenarında bir yürüyüş çocuklar için inanılmaz eğlenceli bir anı olacaktır. Mesire alanları ve piknik alanlarında tatiliniz boyunca piknik yapma şansınız da vardır. Sarımsaklı’ya kadar gidip de oranın gün batımını ve gün doğumunu izlememek sizin ve çocuklarınız için büyük bir kayıp olacaktır. Deniz kenarındaki nezih ve leziz lokantalarda, iç kesimlerde bölgeye has yemekleri çocuklarınıza tattırmak ülkemizin kültürünü daha iyi tanımalarında yardımcı olacaktır.

Şeytan Sofrası gibi doğal güzelliklerin bulunmasının yanında Sarımsaklı’ya yakın Cunda Adası’nda bulunan Koruyan Meryem Manastırı, Çamlı Manastırı gibi tarihi güzelliklerini de görmelisiniz. Çocuklarınız için tarihi anlamalarında yardımcı olacaklardır.

Abone Olun Duyurular ve Kampanyalar E-Mail Adresinize Gelsin (Ücretsiz)

Bir önceki konumuz olan Yapmadan Dönme adlı yazımızda sarımsaklı ne yapılır ve sarımsaklı nesi meşhur konuları hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

6.981 kişi

1 Yorum “Çocuklu Aileler İçin Tatil

  1. Berna dedi ki:

    Bir kere arkadaşım aracılığı ile gelmiştim. Kaliteli bir yer teşekkür ederim. Bu sene yine geleceğiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir