16 Ocak 2015

Kategori: Blog
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz puan verilmemiş)
Loading...
16 Ocak 2015,
 0

Balayı en özel ve en güzel tatildir. Asla unutulmayacak ve çok özel bir tatil olsun istenir. Bu yüzden de en güzel bölgede, en güzel otelde, en güzel odada kalmak istenir. Fakat bunun için yüklü paralar ödemek zorunda kalabilirsiniz bu tarz bir sıkıntı yaşamadan tatil yapabilirsiniz.

dikkat-edilmesi-gerekenler

Sadece dikkat edilmesi gerekenler vardır bunlara dikkat ederseniz gayet iyi fiyatlara süper lüks bir tatil yapabilirsiniz. İlk olarak dikkat edilmesi gerekenler nerede ve nasıl bir tatil yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Mesela tesettürlü bir bayan için deniz çok önemli olmayacaktır ya da olur daha tenha bir bölge de denize girmek ister bu tar özel durumlar varsa ona göre otel seçimleri yapılmasında fayda olacaktır. Yani mesela tesettürlü bir bayan İslami otelleri tercih edebilir. Sonuç olarak ilk dikkat edilmesi gerekenler başında kişisel özelliklere ve isteklere göre bir bölge ve otel bulup erkenden rezervasyon yaptırmaktır. Nerede tatil yapmak istediğimize karar verdikten sonra iyi bir fiyat araştırması yapmamızda fayda olacaktır. Örneğin tam pansiyon olan oteller biraz daha pahalıdır ama aslında daha mantıklıdır. Tabi bu bana göre ama dikkat edilmesi gerekenler arasında iyi fiyat araştırması yapmakta vardır.

Güzel ve unutulmaz bir balayı yaşamanız için iyi bir araştırma yapıp sizler i,çin en uygun bölge ve oteli seçmeniz balayınızı daha da güzel yapacaktır.

Abone Olun Duyurular ve Kampanyalar E-Mail Adresinize Gelsin (Ücretsiz)

Bir önceki konumuz olan Balayı Tavsiyeleri adlı yazımızda sarımsaklı balayı tatili ve sarımsaklı balayı turları konuları hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

2.471 kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir