reklam

Baltech E-Reklamcılık Hizmetleri 2006 yılında kurulmuş online reklam ve turizm rehber bilgileri içeren web siteleri ile bölgesel çalışmalar yapan, google arama motoru üzerinde tatil araştırması yapan ziyaretçileri aracısız bir şekilde işletme sahipleri ile buluşturan bir platformda hizmet veren bir kuruluştur.

2006 Yılında Balıkesir Avşa adası bölgesel çalışması ile adını duyuran ve 2 yıl sonrada Erdek ilçesinde yaptığı çalışmalarla sektörde liderliği elde eden, yine aynı yıl içerisinde Alanya merkez ofisi ile medya alanında sahne alan, 2014 yaz sezonunda Altınoluk bölgesinde reklamcılık faaliyetlerine giren bir kuruluş olan Baltech E-Yayıncılık, 2015 yaz sezonunda sarımsaklı bölgesinede çalışmalarına başlamıştır.

Yukarıda bahsettiğimiz tüm bölgelerde bölge ve turistik tesis google aramalarında ilk sayfada bulunan firmamızın konsepti işletmecileri kaliteli ve uygun fiyatlarla tanıtma üzerine kuruludur.

Bu nedenle fahiş fiyat politikası üzerinden rant elde etmekten çok hizmet sunmayı kendine konsept edinen firmamıza reklam vermek ve diğer konularda detaylı bilgi almak için lütfen iletişim kurunuz.