29 Ocak 2016

Kategori: Blog
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 puanlar, ortalama: 5,00 puan, toplam 5)
Loading...
29 Ocak 2016,
 0

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, sizlere bu makalemizde sarımsaklı 2016 yaz sezonu hakkında detaylı turistik bilgiler vereceğiz.

Bütün bir yıl çalıştıktan sonra yılın yorgunluğu ve stresini üzerimizden atmak için tatil ararız. İşte bu tatil arayışlarında sizler için uygun, kaliteli konaklama seçenekleri ile sarımsaklı konaklama tesisleri hizmet vermektedir.Gerek pansiyonlar gerekse daire ve apart oteller, bunun yanında yarım ve tam pansiyon hizmet veren yıldızlı oteller muhteşem sarımsaklı sahilinde tercihinize ve bütçenize göre konaklama seçenekleri ile hizmet veriyor.2016 yaz sezonu için hazırlıklarına başlayan bu tesisler şimdiden ön rezervasyon almaya başlamış bulunmaktadırlar.Sezon öncesi erken rezervasyon ile avantajlı fiyatlarla yer ayırtmanızı tavsiye ederken yine bu sezon için sarımsaklı hakkında gözlem ve izlenimlerimizi sıralayalım.

sarimsakli-2016

Sahil bandı üzerinde pek bir değişiklik olmayan sarımsaklıda yine bu band üzerinde yer alan işletmeler ve işletmecilerde aynı durumda.Fiyatların geçen yıl ile arasında bir değişiklik gözlenmediği beldemizde haziran ayı itibarı ile hareketliliğin başlayacağı düşünülüyor.Özellikle bayram tatili ile beraber dahada artacağı düşünülen sezonun yoğun talep ile karşılaşılacağı beklentisi hakim.Bu noktada sarımsaklıda tatil düşünenler için işletmeciler her hangi bir mağduriyet yaşanmaması için ön rezervasyon talebinde bulunulmasını önermekte.

Bizlerde bölge halkının ve işletmecilerinin bu görüşlerini haklı buluyoruz.Bu noktada merak edilen sorular arasında sarımsaklı pansiyon fiyatları 2016 yaz sezonunda ne kadar olacağı yer almaktadır.Kişi başı 30 ila 60 tl arasında yer ve konum itibarı ile değişen fiyatlarda hizmet bulmanız mümkün.Tabi değişen sezon şartlarına göre fiyatlarında değişkenlik göstereceğinide göz ardında bırakmamak gerek.

Sarımsaklı otel fiyatları 2016 yaz sezonunda geçen yılla aynı rakamlarla.Yarım ve tam pansiyon seçenekleri ile çeşitli konaklama seçenekleri bulunan bu tesislerde fiyatlar kişi başı 80 ila 150 tl arasında.Tabi yine fiyatlar sezon şartlarına göre değişmekte.

Bu Noktada ziyaretçilerimize web sitemizde yer alan tesisler ile iletişime geçmelerini tavsiye etmekle beraber güzel, huzurlu keyifli bir tatil geçirmelerini temenni ediyoruz.

Abone Olun Duyurular ve Kampanyalar E-Mail Adresinize Gelsin (Ücretsiz)

Bir önceki konumuz olan Dikkat Edilmesi Gerekenler adlı yazımızda sarımsaklı tatil bilgileri ve sarımsaklı tatil önerileri konuları hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

2.495 kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir