16 Ocak 2015

Kategori: Blog
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz puan verilmemiş)
Loading...
16 Ocak 2015,
 0

Sarımsaklı çok güzel bir deniz, kumsal ve doğaya sahip bir beldedir. Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı olan bu beldemizde sizleri sakin bir tatil bekliyor. Denize, kuma, doğaya ve güneşe doyabileceğiniz bir tatil sizleri beklemektedir. Değişik sporlar yapmak isteyenler için de alternatifleri bulunan sarımsaklı da özellikle bol ada bulunmasından dolayı dalış yapma imkânı vardır.

sarimsakli-dalis

Sarımsaklı dalış ile birçok adaya sahip olan sarımsaklı beldesinde sualtının güzellikleriyle buluşabilirsiniz. Zengin sualtı yapısıyla gerçekten çok hoşunuza gidecek bu beldede dalış yapmak. Dalış yapmayı sevenler ve sık sık dalış yapanlar ve bu belde de dalış yapmayı düşünüyorsanız kaçırmamanız gerekir ya da bu beldeye tatile geldiniz ve değişik bir spor olan dalışı yapmak için özel istekte bulunabilir ve eğitimcilerle özel kıyafetlerle dalış imkânına ulaşabilirsiniz. Ve dalışta görecekleriniz su altından çok hoşlanacaksınız ve bunu tekrar tekrar yapmak isteyeceksiniz. Özellikle sarımsaklı dalış ile sualtının o enfes görüntüleri sizleri cezp edecek. Sarımsaklı beldesinde tatil yaparken yeni bir spor yapma keyfini yaşamak sizlere hem çok farklı gelecek hem de çok zevk verecektir. Sarımsaklı dalış için daha önce dalış yapmadıysanız kesinlikle bir bilen olan eğitimciler ile dalmanız gerekmektedir. Yoksa kendinize zarar verebilirsiniz. Ayrıca eğitimcilerin tüm talimatlarını da dinlemeniz gerekmektedir. İyi bir dalış için bunlar çok önemlidir.

Dalış ilk defa yapanlar için Sarımsaklı da dalmak gerçekten çok hoş ve zevkli olacaktır.

Abone Olun Duyurular ve Kampanyalar E-Mail Adresinize Gelsin (Ücretsiz)

Bir önceki konumuz olan Çocuklu Aileler İçin Tatil adlı yazımızda sarımsaklıda çocukla tatil yapılacak yerler ve sarımsaklıda küçük çocukla tatil konuları hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

1.984 kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir