16 Ocak 2015
16 Ocak 2015,
 0

Üç tarafı denizlerle çevrili bulunan ülkemizde bu özelliğinden faydalanarak oluşturulmuş tatil beldeleri arasında bulunan Sarımsaklı tatil beldesine gelmenizi tavsiye ederiz. Ulaşımı bakımından oldukça rahat bir konumda bulunan Sarımsaklı tatil beldesine nasıl gidilir derseniz Ege Denizi’ne sahili olan bu beldemize İster şahsi aracınızla ister denizyolu ile ulaşım bulunmaktadır.

sarimsakli-nasil-gidilir

Çevresinde bulunan büyük kentlerden biri olan İzmir şehrine 118 km uzaklığı ile Edremit yolu üzerinde bulunmaktadır. İstanbul ‘dan gelmek isterseniz de ilk olarak Bursa şehrine vapurla geçmeli sonrasında Susurluk ve Balıkesir üzerinden geçilerek yaklaşık 3,5 saat gibi bir zamanda kısa yoldan ulaşım bulunmaktadır. Yalnız bu güzergah kısa sürede ulaşım sağladığı için genelde yoğun olmaktadır. Sarımsaklı ’ya nasıl gidilir diye araştırma yaptığınızda bu oksijen deposu olan ve eşsiz bir güzelliğe sahip plajıyla sizi Sarımsaklı tatil beldesi ne ulaştıracak alternatif yollarda bulabilirsiniz.

Sarımsaklı konumu itibariyle sahil yol güzergahı üzerinde olmasının verdiği avantajla birçok tatil isteyen insanları kendine çekmektedir. Otelleri ve gezilecek mekanları ile oldukça önemli olan Sarımsaklı tatil beldesine gelerek kaliteli bir tatil yapma imkanı bulabilirsiniz. Sarımsaklı’ya tatil için geldiğinizde gerçekten uygun fiyat ve kalitede alışveriş ve konaklama imkanı size sunulmaktadır. Ülkemizin cennet köşelerinden biri olan Sarımsaklı tatil beldesi yükselen turist sayısı ile bilinen tatil beldeleri arasında popüler bir konumdadır. Tatil için tercih gönül rahatlığı ile tercih edilecek yerlerin başında gelmektedir.

Abone Olun Duyurular ve Kampanyalar E-Mail Adresinize Gelsin (Ücretsiz)

Bir önceki konumuz olan Sarımsaklı Gece Hayatı adlı yazımızda sarımsaklı barlar ve sarımsaklı sokakları konuları hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

5.145 kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir